Ściany

Ściany

Beton komórkowy

Beton komórkowy wykorzystywany jest do ścian nośnych wewnętrznych i zewnętrznych oraz działowych. Ściany zimą nie przepuszczają chłodu, a latem się nie nagrzewają. Beton komórkowy jest bardzo wytrzymałym materiałem budowlanym. Z wykonanych z niego bloczków można budować ściany konstrukcyjne nawet w budynkach wielokondygnacyjnych. Ponadto materiał ten pozwoli także na regulację otworów na drzwi i okna. Jest to dobry wybór gdy ważna jest szybkość budowy i prostota prac wykonawczych.

Styropian

Płyty styropianowe swisspor FASADA to izolacja termiczna chroniąca wnętrza naszych domów przed nadmiernym przegrzewaniem latem a wyziębianiem zimą.Stosowane są w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym, jak i jednorodzinnym oraz użyteczności publicznej w zespolonych systemach izolacji cieplnej ścian zewnętrznych (ETICS).

Sprawdź ofertę

Yetico S.A. to jeden z największych producentów wyrobów styropianowych w Polsce. Dzięki wysoko stawianym sobie wymaganiom znajduje się w ścisłej czołówce w branży. Yetico to przedsiębiorstwo oparte na polskim kapitale, które od wielu lat dostarcza płyty styropianowe do termoizolacji oraz styropianowy system ocieplania i profilowania dachów płaskich. Zajmujemy się również produkcją kształtek i opakowań styropianowych.

Sprawdź ofertę

Farby/tynki

Franspol rozpoczął działalność w 1992 roku od produkcji gładzi i gipsów szpachlowych. Niezawodność oraz wysoka jakość oferowanych wyrobów szybko zyskały uznanie klientów. Dzięki wiedzy, pasji i ciężkiej pracy jest w czołówce najbardziej cenionych producentów chemii budowlanej w Polsce. W ofercie Franspolu znajduje się kilkadziesiąt produktów. Ich sztandarowe wyroby to wielokrotni zwycięzcy prestiżowych nagród branżowych.

Sprawdź ofertę