Rynny

Rynny kwadratowe

SYSTEM RYNNY KWADRATOWEJ KROP to bezpieczne rozwiązanie dla Klientów szukających zrównoważonych rozwiązań do swoich ekologicznych inwestycji. Jego lekka konstrukcja i prosty design, zapewnia doskonałą szczelność i wysoką wydajność. Zgodnie z naszą filozofią projektowania KROP SMART DESIGN, zadbaliśmy o to, żeby SYSTEM RYNNY KWADRATOWEJ KROP nie tylko spełniał podstawowe wymagania i był przyjazny w montażu, ale także zaspokoił fanów ekologii i less waste.

Sprawdź ofertę

System Rynny Ukrytej

Projektując SYSTEM RYNNY UKRYTEJ KROP postawiliśmy na tradycyjne rzemiosło w nowoczesnej formie dedykowane dla najbardziej wymagających Klientów. Nasi inżynierowie bazując na doświadczeniu dekarzy stworzyli system rynien ukrytych, który wyznacza nowy standard na rynku dachów bezokapowych.

Sprawdź ofertę

Systemy rynnowe ze Stali

Stalowe systemy rynnowe KROP STAL to zestaw elementów rynnowych i spustowych tworzących konstrukcję wykonaną z najwyższej jakości stali powlekanej z obydwu stron czterema warstwami ochronnymi: cynkiem, warstwą pasywacyjną, podkładem oraz powłoką organiczną.

Sprawdź ofertę

Systemy rynnowe z PVC

System KROP PVC to zestaw elementów rynnowych i spustowych tworzących konstrukcję wykonaną z lekkiego, łatwego w obróbce i wytrzymałego materiału odpornego na korozję.

Sprawdź ofertę

Podsufitka

W ofercie KROP - PODSUFITKA DACHOWA jest wykonana z PVC. Ten nowoczesny materiał niesie szereg zalet: przede wszystkim trwałość materiału, odporność na warunki atmosferyczne, brak wymogu konserwacji, prosty montaż ze względu na lekkość konstrukcji i możliwość dopasowania systemu do preferowanego montażu zabudowy okapu dachu na zewnątrz budynku. Podsufitka dachowa umożliwia także zamontowanie oświetlenia, które podkreśli elewację i bryłę budynku. Szeroka gama kolorystyczna (6 kolorów) pozwoli dopasować przestrzeń okapu do reszty elewacji oraz stworzy estetyczne wykończenie dachu spójne z ramami okien, drzwiami, rynnami i pokryciem.

Sprawdź ofertę