Akcesoria dachowe

Akcesoria IVT

Przed ponad dwudziestoma pięcioma laty powstała w Niemczech, w Holzwickede k. Dortmundu firma IVT (www.ivt.de), której działalność od samego początku polegała na produkcji i sprzedaży do klientów hurtowych akcesoriów uzupełniających do pokryć dachowych. Produkty te w największym skrócie można podzielić na: - produkty do dachów spadzistych - technika montażu i mocowań do dachów i ścian - produkty do dachów płaskich

Sprawdź ofertę

Membrany

Jako wiodący producent w branży membran dachowych, nieustannie wyznaczamy nowe i innowacyjne standardy w zakresie technologii, jakości produktów i ich funkcjonalności. W tym kontekście natura jest dla nas często źródłem inspiracji: W paroprzepuszczalnych membranach z rodziny DELTA®-MAXX zastosowano specjalną włókninę, która jest tak samo odporna na rozdarcia i elastyczna jak pajęcza sieć.

Sprawdź ofertę

Corotop to nowoczesne systemy dachowe zapewniające trwałość dachu na długie lata. Oferujemy najwyższej jakości membrany dachowe, fasadowe, paroizolacyjne oraz akcesoria dachowe, które chronią budynek przed wilgocią i warunkami zewnętrznymi. Jesteśmy polską firmą, liderem segmentu budowlanego z ponad 25-letnim doświadczeniem.

Sprawdź ofertę

Foliarex Sp. z o.o. to 30-letnie doświadczenie w produkcji folii opakowaniowych, budowlanych i ogrodniczych. Elastycznie reagując na zmieniające się potrzeby rynku, wciąż poszerzamy asortyment naszych produktów, oferując je klientom z nowych branż. Niezmienna pozostaje ich JAKOŚĆ, potwierdzona certyfikatami ISO.

Sprawdź ofertę
Akcesoria dachowe

Papy i papo membrany

Membrana dachowa przyda Ci się jeżeli chcesz zastosować termoizolację budynków drewnianych, jak i stalowych. Materiały te mogą być też stosowane podczas ocieplania wielkopowierzchniowych budynków przemysłowych. Niektóre z nich możesz zastosować bezpośrednio na termoizolacji. Papa termozgrzewalna skutecznie wypiera klasyczne materiały, których układanie było trudne i czasochłonne. Stosowanie papy jest bardzo ważne dla wytrzymałości konstrukcji fundamentów i pokrycia dachowego. Papa dba o to aby wilgoć, nie pojawiła się w konstrukcji dachu ale również w podziemnych elementach budynku.